Úvod Dospělí Rok 2013

Rok 2013

Za pár dní skončí rok 2013, tak bych Vám rád všem členům, trenérům, vedoucím, hráčům, rodičům a fanouškům jménem výboru Štítarského SK chtěl poděkovat za odvedené výkony či podporu našeho klubu v uplynulém roce.

Během roku se snažíme zásadní informace zvěřejňovat průběžně, tak připomenu ve stručnosti jen pár z nich.

Ty dobré:

- po třinácti letech tým dospělých postoupil do III. třídy a zatím v nové sezóně se pohybuje uprostřed tabulky. Doufám, že dalším přístupem k zimní přípravě i jarním zápasům III. třída ve Štítarech zůstane.

- u týmů mládeže(starší žáci, mladší žáci a přípravky) se podařilo udržet nastavenou úroveň ba dokonce došlo k průběžnému výsledkovému zlepšení, což samozřejmě není u mládeže nejdůležitější, ale jistě to bude kluky motivovat k dalšímu tréninku. Zde bych chtěl zvlášť poděkovat novým trenérům a vedoucím za jejich aktivní zapojení do činnosti klubu.

Ta nejhoší a možná světlo na konci tunelu:

- bohužel, po proběhlé povodni v červnu se naše hřiště dostalo v podstatě do nepoužitelného stavu a tak jsme byli schopni v omezené míře na lepší půlce hřiště u kabin trénovat a odehrát pár zápasů ml. žáků. Pro jarní zápasy týmu dospělých a starších žáků jsou zajištěny stávající náhradní hrací plochy, pro mladší žáky zkusíme ještě něco sehnat.

- 11. 11. bylo zástupcům klubu umožněno vystoupit na zasedání rady Města Kolína, v podstatě po dvou letech  kontaktů s MU Kolína. Zde jsme se obrátili se žádostí o pomoc, uvedli informace o činnosti resp. podmínkách našeho klubu a navrhli nejjednodušší řešení kritického stavu. Radní města tento záměr podpořili a přislíbili pomoc (více zápis na http://www.mukolin.cz/prilohy/ProgramyUsneseni/842/95124.vysledky_projednani_rady_mesta_kolina_11.11.2013.pdf nebo vyjádření zástupců města pro Kolínský press http://kolin.pres.cz/?page=clanek&rok=2013&idc=2168). Začátkem roku budeme město opětovně kontaktovat a uvidíme jak se situace bude dál posunovat.

 

Za nás za všechny v následujícím roce přeju Štítarskému SK návrat na svou "novou" hrací plochu, zasloužíme si to.

 

Do roku 2014 Vám všem přeju především pevné zdraví a spokojenosti v osobním životě.