Úvod Dospělí Tak jsme první, no a co...!

Tak jsme první, no a co...!

Sezóna 2012/2013

Tým přípravky (děti od 5 roků) se začal dávat dohromady od podzimu pod vedením Pavla Konývky a Vaška Tondla. Na klukách i slečnách je vidět, jak se rychle zlepšují, takže doufejme, že jim elán vydrží a brzy jim budeme moci pozvat soupeře k sehrání přátelského utkání.

Tým mladších žáků pod vedením trenéra Honzy Prose skončil na velmi slušném 6. místě uprostřed tabulky. U týmu se projevuje dlouhodobá práce trenéra a zájem hráčů o fotbal, což značí velkou perspektivu do budoucna v jejich dalším působení v klubu.

Tým starších žáku skončil pod vedením trenéra Zdeňka Piontka v dohledu třetího místa čtvrtý, což je rapidní zlepšení. Na výsledku se projevil větší zájem hráčů a také spolupráce z týmem Křečhoře, kdy jeho hráči u nás hostovali. V této spolupráci budeme nadále pokračovat. Pro hráče, jelikož zatím kategorii dorostu nemáme, kteří kvůli věku odcházejí se budeme snažit najít uplatnění formou hostování v dorosteneckých týmech jiných oddílů, aby se jednou vrátili zpět do "A" týmu.

Tým "A" mužstva pod vedením trenérů Milana Jiránka a Karla Váchy po dlouhých 13 sezónách postoupil do III. třídy. Postup, po proběhlé "řádné oslavě", nelze brát jinak, než jako závazek do budoucna. Věřím, že k tomu všichni tak přistoupí.

I přes neustálé trable s naší hrací plochou a bohužel i odchody některých členů jednotlivých realizačních týmů, věřím, že nás fotbal nepřestane bavit a navážeme na poslední sozónu. Zároveň doufám v zachování přízně všech našich fanoušků a v případě zájmu i v aktivní zapojení do chodu klubu.

Děkuji všem, kteří se na uplynule sezóně podíleli, za podporu a odvedenou práci pro Štítarský SK.

L. Zach